Poradnictwo psychologiczne

Darmowa Pomoc Psychologiczna

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Potęgowie informuje o możliwości korzystania z bezpłatnej pomocy psychologicznej. Jeśli zmagasz się z lękiem, samotnością, stratą, trudno odnaleźć Ci się nowej sytuacji życiowej lub przeżywasz kryzys, to rozmowa ze specjalistą może być pierwszym krokiem na twojej drodze do zdrowia i dobrostanu.

Konsultacje psychologiczne prowadzi psycholog – mgr Paweł Jakubek - w Gminnym Ośrodku Kultury w Potęgowie w dniach:

- Wtorek w godzinach 8:00 – 15:00

- Środa w godzinach 8:00 – 15:00

W celu umówienia spotkania z psychologiem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 530-293-155.

Skrzynka Zaufania

Zmagasz się aktualnie z problemami? Jesteś w kryzysie psychicznym lub emocjonalnym? Trudno ci sobie poradzić? Jeśli chcesz uzyskać wsparcie lub poradę psychologiczną anonimowo i bez wychodzenia z domu, to możesz skorzystać ze Skrzynki Zaufania. Skrzynka Zaufania przeznaczona jest dla osób, które z dowolnych powodów nie chcą lub nie mogą uzyskać pomocy psychologicznej osobiście.

Na skrzynkę możesz wysłać wiadomość, w której opisujesz swoją sytuację i problemy, z którymi się mierzysz. Możesz to zrobić w pełni anonimowo. Jeśli strach, wstyd, niepewność albo problemy komunikacyjne utrudniają Ci osobiste poproszenie specjalisty o pomoc, to porada mailowa może być dla Ciebie świetnym pierwszym krokiem do pełnego zdrowia i poprawy jakości swojego życia.

W polach poniżej wpisz jak się do Ciebie zwracać (jeśli chcesz, możesz w wiadomości podać swoje zaimki/rodzajniki, albo wyjaśnić w jaki sposób dokładnie się do Ciebie zwracać) i podaj swój adres e-mail, na który uzyskasz odpowiedz z poradą od psychologa – mgr Pawła Jakubka.

Zanim napiszesz wiadomość zapoznaj się z regulaminem Skrzynki Zaufania, klauzulą informacyjną RODO oraz zaznacz zgodę na przetwarzanie danych.

Twój dobrostan jest dla nas ważny i jesteśmy tutaj, żeby udzielić Ci pomocy.

Skrzynka Zaufania nie jest formą interwencji kryzysowej i nie jest przeznaczona do rozwiązywania problemów wymagających nagłej interwencji. Jeśli czujesz, że potrzebujesz nagłej pomocy, to skorzystaj proszę z numerów alarmowych zamieszczonych poniżej.

CMrVzm

Numery Kryzysowe

Poniżej przedstawiamy numery telefonów kryzysowych i wsparcia, które mogą być wykorzystane w kryzysie psychicznym i gdy potrzebna jest nagła pomoc, specjalistyczna porada, wsparcie lub inna forma pomocy.

Numery Kryzysowe

Podkategorie